Сигнал за разправия и изстрели с пистолет пред жилищен блок на ул. "Струма" в Перник бил подаден снощи малко преди полунощ на тел. 112.
Полицаи от Първо РУ реагирали незабавно и на място установили 22-годишен младеж и 18-годишна девойка. По техни данни между тях възникнал спор, който предизвикал реакцията на живущите в района.
Момчето било във видимо нетрезво състояние. От него е иззет законно притежаван газ-сигнален пистолет с който най-вероятно са произведени изстрели. Задържан е за до 24 ч. с полицейска заповед и е образувано бързо производство. Уведомена е прокуратурата и работата продължава.
Зареждане ...


13:57 / 30.04.2025
1106






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.