"Съдебна медицина" освобождава телата на 45-мата загинали в тежката катастрофа с автобус на АМ "Струма", съобщава bTV.
Предстои утре те да бъдат транспортирани с военен самолет до Скопие.
Тази сутрин камионът, изпратен за телата, се заклещи на влизане в двора на сградата. На място пристигнаха и представители на властите в Северна Македония.
Зареждане ...


12:35 / 02.12.2021
426






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.