Състоянието на извадените двама работници в Перник е стабилно, научи Агенция "Фокус". Единият работник е с леки наранявания, а другият е само с уплах, бил е затрупан до коленете. Двамата са откарани за преглед в пернишката болница.
Работниците са участвали в изкопни дейности за изграждане на канализация в гр. Перник по възложение на Община Перник.
Изкопът е бил обезопасен. Причината за инцидента е тежестта на земята. По - високи земни маси са се свлекли към изкопа научи още "Фокус".
Припомняме, че двама от работниците загинаха.
В момента по случая работят криминалисти.
Зареждане ...


16:53 / 28.11.2022
422







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.