ТИР гори на автомагистрала "Тракия" на км 226, посока Стара Загора. Очевидци съобщават, че се е образувало километрично задръстване.
Официално от АПИ:
Временно движението по АМ "Тракия" при км 225, в посока София се осъществява в една лента, поради горящ ТИР. Ограничава се движението в активната и аварийна ленти. Трафикът и се пренасочва в изпреварващата лента.
Шофирайте внимателно!
Зареждане ...


11:46 / 28.09.2025
1611






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.