Световноизвестният аниматор Теодор Ушев с коментар в страницата си във фейсбук за политическата ситуация в България. Според него "ДС кукловодите" в държавата ги е страх от Румен Радев и "Продължаваме промяната".
Възраждане на антисемитизма, фашизма, активиране на антитурските настроения, намиране на общ, външен враг, услужливо подпомогнато от медиите (не знам, не се ли усещат тези хора в каква пропаст тласкат страната?)
Толкова често сме го гледали този филм на ДС кукловодите и "скритата държава", че чак втръсва.
Някои хора много ги е страх от тези млади, ентусиазирани и надъхани хора от ПП. И от това, че Радев ще бъде отново президент...
Не е време за симпатии - никой не ви кара да се жените за хората, които искат да се преборят с корупцията. Но ако те не успеят сега, друг шанс България няма да има...
И ще настане непрогледен мрак и мор. Защото в света кризата и инфлацията е в ход, липсата на суровини е повсеместна.
А бедните държави ще го отнесат най-жестоко.
Зареждане ...


08:59 / 19.11.2021
408






Чопър
на 19.11.2021 г.
И какви са бащите на Кирчо и Кокорчо и самия сводник другаря Радев ? Последния не беше ли избор на ген.Решетников бе Ушев ? Що не си гледаш анимацията и не ми обясняваш кой какъв е от тези млади хора!
aahasfer
на 19.11.2021 г.
ушеф,мога да кажа само едно - от Виена погледнато си едно голямо,миризливо протестърско лайно.
kardiolog
на 19.11.2021 г.
Истината е, че Бай Тошо е кум на родителите на Герджиков. Т. Живков е кръстник на Кандидата. Това е истината.
bratoto
на 19.11.2021 г.
И този се оказа критично прост...ДС толкова ги е страх, че го издигнаха за президент, почти половината инициативен комитет са ДС. Много ги е страх и от Петков, най-вече от баща му, който си е доказан ДС.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.