Тежка катастрофа е станала тази сутрин на АМ "Струма" в посока Перник. Това стана ясно от снимки в социалните мрежи.
Кола се е врязала в шумозащитни съоръжения до пътя. Инцидентът е след бензиностанция "Петрол" до Перник.
На място е имало полиция, линейка и пожарна. Към момента не се съобщава за тежко пострадали.
Зареждане ...


10:49 / 11.01.2025
1207






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.