Тежка катастрофа с двама загинали в Добричко. Това съобщиха от пресцентъра на Министерството на вътрешните работи за "Фокус".
Сигналът за пътния инцидент е бил подаден малко пред 18:00 часа тази вечер.
По първоначална информация катастрофата е възникнала между два автомобила на пътя между Добрич и Силистра. Двама души са загинали на място, а четирима са откарани в болница. От пресцентъра на МВР съобщиха, че загиналите са млади хора, по непотвърдена информация - абитуриенти.
Движението в участъка продължава да бъде затруднено. На място има екипи на "Пътна полиция" и Спешна помощ.
Зареждане ...


19:59 / 11.03.2025
995






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.