Камион се обърна на магистрала "Струма". Шофьорът е загубил контрол, преминал е през разделителната мантинела и се е спрял в насрещното движение. При инцидента няма пострадали хора, нанесени са само материални щети.
Движението при км 41, преди разклона за Долна Диканя, в посока София, се извършва само в активната лента. Участъкът е опесъчен поради разлив на гориво, уточниха от АПИ.
Зареждане ...


08:56 / 15.10.2022
380







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.