"Приятели, искам да ви разкажа за това кученце, което от 5 дни наблюдаваме.

Мъжко е, изглежда кастрирано. Чака на едно и също място някой да си го прибере. Черно, бял нагръдник и гердан. Поглежда с надежда всяка минаваща кола. Очевидно е изоставен от стопанина си". Това пише приятел на Sofia24.bg.

"Даваме му храна и вода, много е предпазлив. Изглежда здрав и добре гледан, но беше много гладен и жаден. Има каишка.

Най-тъжното в случая е, че продължава да чака на същото място с надеждата да бъде прибран. Докато му сипвам храна чака търпеливо като войник. В мига в който се дръпна настрана се доближава и започва да яде".

"Той ще е щастлив да дари някой с безусловната си любов!", завършва поста.

Точна локация на кученцето. На пътя между Рударци и Мърчаево.

Локация

https://maps.app.goo.gl/P7ybAoL74uFgHcxG9?g_st=ic