В момента имаме ляво-либерално управление, в това няма нищо лошо. Има правителство, което се оглавява от сравнително неопитни политически хора, те не крият, че Румен Радев е техен ментор. Радев е най-овластената фигура. Бюджетът за следващата година ще е най-горещата тема. Това каза пред БНТ Тома Биков, заместник-председател на парламентарната група на ГЕРБ-СДС.
По думите му Бойко Рашков ще бъде проблем на управлението, не на опозицията.
"Това управление е конструирано основно на две групи хора, партийни и корпоративни министри, сблъсъкът ще бъде между корпоративните лобита. ГЕРБ няма лидерски проблем, лидерът ни е ясен", допълни Тома Биков.
Относно Мораториума за цената на тока той подчерта, че лобизъм има, но той е в управляващото мнозинство.
"Цените за битовите потребители трябва да бъдат задържани, за да хората да изкарат зимата, Няма саботаж в предложението на КЕВР за увеличение. От няколко месеца е факт мащабна ценова криза, очаквайте цените да скочат още", отбеляза Биков.
Според него Северна Македония не е направила нито една стъпка по отношение на България и нашата страна не трябва да променя позицията си.
Зареждане ...


10:26 / 18.12.2021
625







Elestar
на 18.12.2021 г.
Ехх то бива , бива да си тъп , ама чак толкова : "Управляват ни сравнително неопитни политически хора и те не крият, че Радев е техен ментор" , а вие щото бяха толкова опитни с ментора Бойко , че той ви строяваше в оборчето си ...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.