Мъж загина, след като скочи от сградата на УМБАЛ "Свети Георги" в Пловдив. Това потвърдиха за "Фокус" от пресцентъра на лечебното заведение. Започнало е разследване по случая.
По непотвърдена информация става въпрос за самоубийство. Към момента не е ясно дали мъжът е бил пациент на болницата.
Зареждане ...


18:43 / 19.04.2025
995






Виктор1
на 19.04.2025 г.
Определено става дума за нелечимо заболяване.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.