Инцидентът е станал малко след 20:00 чaса на кръстовището на бул. "Ботевградско шосе" и ул. "Витиня".
Трамвай номер 22 е блъснал линейка, която не е превозвала пациент, съобщиха за NOVA от Спешна помощ. Тройният реанимационен екип е откаран в болница, тъй като медиците са пострадали при удара.
Зареждане ...


21:16 / 12.12.2021
739






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.