Голяма опашка от автомобили се е образувала по-рано днес на един от гранично-пропускателните пунктове, видя Plovdiv24.bg. Това става ясно от публикация в социалната мрежа Фейсбук, като става дума за ГКПП "Маказа - Нимфея".
"Винаги ли е така лятото? Ужас", пита потребителка и веднага получава отговор от друг возач: "Петък, събота и неделя винаги е така!".
"В 4.30 имаше 5 автомобила пред нас", включва се в дискусията трети шофьор. На всички, отправили се към морето - приятна почивка и много слънчеви дни!
Зареждане ...


17:25 / 18.06.2022
607






Голфаровото Гоче
на 19.06.2022 г.
Винаги е така и много се отказват,0бръщат и отиват на Слънчака.Ха ха!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.