Участниците в 31-вата българска експедиция в Антарктида получиха националния флаг от държавния глава Румен Радев. Това се случи на официална церемония в Президентството.
За първи път тази година в експедицията ще се включи и български научно-изследователски кораб. Той ще отпътува в средата на декември от Варна и след 45 дни трябва да стигне до българската база на остров Ливингстън.
Зареждане ...


22:04 / 11.11.2022
425






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.