Криминалисти установиха непълнолетен извършител на кражба в училище, съобщиха от ОД на МВР в Монтана.
От шкаф в класна стая ученик открадна сумата от 140 лв.
Парите са върнати на представители на учебното заведение. По случая е образувана преписка в Районното управление в града.
Зареждане ...


13:47 / 28.10.2022
448







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.