В Министерския съвет, кабинетът ще гласува решение за освобождаване на бутилирана вода от държавни резерви за осигуряване на питейните нужди на хората в Омуртаг, съобщи NOVA.
Искането е на областния управител на Търговище. Частичното бедствено положение в Омуртаг беше удължено с още две седмици заради безводие.
Зареждане ...


08:44 / 02.11.2022
278






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.