Очаква се днес "Съдебна медицина" да освободи телата на 45-мата загинали в горящия автобус на магистрала "Струма". Според предварителната информация те ще бъдат върнати в Скопие в петък с военен самолет.
В началото на седмицата външният министър на РС Македония Буяр Османи обяви, че е разговарял със зам.-главния прокурор Борислав Сарафов и с правителството на България и е взето решение за транспортирането на телата с български самолет.
Зареждане ...


09:29 / 02.12.2021
685






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.