Възрастна двойка е сложила край на живота си, обесвайки се в таванско помещение на ул. "Септемврийци" в бургаския ж.к. "Меден рудник". Телата им са открити вчера около 17 часа от съсед, който е имал уговорка да посети двамата, научи Burgas24.bg.
88-годишният Димо и 85-годишната Янка са оставили предсмъртни писма към близките.
Зареждане ...


14:12 / 10.10.2022
466







Анонимен
на 10.10.2022 г.
Да аама те и чужбина се самоубиват
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.