50-годишен от Белоградчик, управлявал лек автомобил след употреба на алкохол и наркотици, е бил задържан в полицейския арест, съобщиха от Областната дирекция на МВР-София.
На 13 октомври, на бул. "Съединение" в градчето, униформени проверили "Фиат" с видинска регистрация. При тестване с дрегер пробата на водача отчела наличие на алкохол 1.44 промила, а тестът с техническо средство индикирал положително на амфетамин.
По случая в районното управление е образувано досъдебно производство.
Зареждане ...


09:52 / 14.10.2022
376







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.