Разкопана за ремонт улица от месеци създава неудобства за живеещите и работещите в района. Потърпевшите твърдят, че са лишени от нормален достъп до домовете си и работните си места на ул. "Миджур". Жертва са и на контузии. "Разкопаният пейзаж" е в столичния район "Лозенец".
"Състоянието на улиците в района е трагично. През април всички живеещи в квартала бяхме помолени да не паркираме наоколо, защото предстои подмяна на тротоарните плочки. Това беше преди Великден. От време на време идва фирма, която изравя плочките, натрупва ги отстрани и след това изчезва. След това идва друга фирма, която повтаря процедурата", заяви пред NOVA една от потърпевшите.
По думите ѝ заради изкопите има ежедневни затруднения с достъпа. "Работим с бременни жени, за които е трудно да прескачат рововете по улицата.Имаме мъже спортисти в екипа, за които това също понякога е предизвикателство", подчерта тя.
Хората споделиха, че за да зарият част от дупките, са си закупили чакъл.
Зареждане ...


09:23 / 04.08.2023
551





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.