Ще се проведе първо пленарно заседание тази седмица в Народното събрание. Очаква се депутатите да съставят комисиите, да излъчат ръководствата и да попълнят членовете им.
Депутатите от управляващото мнозинство вече са обсъдили председателските места в комисиите.
Вчера беше първото заседание на новия управленски орган - Съвета за съвместно управление. В него влизат по трима представители на ГЕРБ-СДС, "БСП-Обединена левица" и ИТН. "Демокрация, права и свободи- ДПС" имат двама представители.
Зареждане ...


08:54 / 22.01.2025
939


Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.