Хиляди отново тръгват на път. Утре - в последния от серията празнични дни, полицията и Пътната агенция въвеждат специални мерки за облекчаване на движението.
От 10 сутринта до 21 часа в тунелите "Топли дол“ и "Правешки ханове“ на автомагистрала "Хемус“ ще има две ленти за движение в посока София.
Временно ще бъдат въведени ограничения и обходни маршрути за пътуващите в посока Варна.
Те ще бъдат отклонявани от магистралата два пъти и ще се върнат на аутобана при пътния възел на 60-и километър.
Трафикът на камионите над 12 тона ще бъде временно ограничен, предава bTV.
Зареждане ...


21:28 / 20.04.2025
949






Анонимен
на 21.04.2025 г.
Защо трябва да се връщате? Стойте си по родните места. Не липсвате на никой.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.