Ако Мария Габриел се е почувствала засегната в качеството й на жена, мога да се извиня, но в качеството й на кандидат за министър-председател не. Смятам, че това, което направи тя е недопустимо, да обявиш състав на кабинет който не е съгласуван. Това заяви министъртът на финансите в оставка Асен Василев в bTV.
"Тя го обяви с идеята, че този състав е съгласуван. Това какво поведение е не е честно поведение и към преговорния екип, и към гражданите", каза Василев относно определението й към нея, че е "красивото лице на мафията".
"Тя показа липса на лидерски качества, да запазиш хладнокръвие и да устоиш на напрежението. Мария Габриел не може да бъде министър-председател и не трябва да бъде. Шанс за преговори с първия мандат е невъзможен, трябва да гледаме напред към втортия мандат", посочи той.
Очаквайте подробности!
Зареждане ...


17:33 / 20.03.2024
1960




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.