Днес е последната дата, в която пенсионерите, които получават пенсиите си от пощата ще могат да ги вземат от станциите. Това се отнася само за пенсионерите, които не разполагат с банкова сметка.
"Фокус" припомня, че обикновено пенсиите се плащат от 7-мо до 20-то число всеки месец. Настъпилата промяна е с оглед празниците.
Зареждане ...


07:16 / 22.04.2025
1110







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.