Въведен е обходен маршрут на входа на София заради тежката катастрофа, която стана рано тази сутрин. За това съобщиха от АПИ.
Временно е ограничено движението в посока София на АМ "Тракия“ при км 13 поради ПТП – та на км 7 и км 5. Леките моторно превозни средства се пренасочва през Нови хан и път I-8 Нови хан – София. Тежкотоварните автомобили изчаква на място. Трафикът се регулира от екип на "Пътна полиция", уточняват от Агенция "Пътна инфраструктура".
Шофьори се оплакват, че за 20 минути са минали само 1 километър и тапата е огромна.
Карайте внимателно и спазвайте ограниченията!
Зареждане ...


09:42 / 29.04.2025
1344







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.