Катастрофирал ТИР затруднява движението на АМ "Хемус" в посока София, научи "Фокус".
Тежкотоварният автомобил е самокатастрофирал снощи в района на км 17 на аутобана. Влекачът е останал в аварийната лента, а ремаркето е паднало в канавката.
В момента стоката (електроинстурменти) се претоварва. Движението е в една лента и се регулира от полицията.
При инцидента няма пострадали хора.
Шофирайте внимателно!
Зареждане ...


10:42 / 30.01.2025
1130






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.