Временно движението от км 34 до км 36 на АМ "Тракия" в посока София се осъществява само в активната лента, поради косене в средната разделителна ивица.
Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, като спазват пътната сигнализация, информират от АПИ.
Зареждане ...


10:29 / 25.10.2022
434






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.