Още една група от 15 военнослужещи с ръководител лейтенант Костадин Ковачев от 3-ти механизиран батальон на 3-то бригадно командване - Благоевград се включиха в гасенето на големия горски пожар в планина Славянка на българо-гръцката граница.
Припомняме, че сутринта 23 военнослужещи със 6 единици техника от 3-ти механизиран батальон на 3-то бригадно командване - Благоевград, под ръководството на лейтенант Тодор Белчев бяха изпратени за гасенето на големия горски пожар в местността Свети Илия между селата Петрово и Голешово, в посока Гоцев връх в планина Славянка на българо-гръцката граница.
За да координира действията на военнослужещите на терен и днес е майор Борислав Войнов.
Зареждане ...


13:54 / 30.07.2024
1565




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.