Временно движението от км 80 до км 69 в посока София на АМ "Тракия" се осъществява поетапно само в активната лента поради полагане на маркировка, съобщават от АПИ.
Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, като спазват пътната сигнализация. С повишено внимание се осъществява трафикът и от км 90 до км 80 в посока София на АМ "Тракия" поради полагане на маркировка в аварийната лента.
Зареждане ...


10:39 / 06.12.2022
505




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.