Вчера сутринта автопатрул от РУ-Сливница спрял за проверка лек автомобил, управляван от жител на Ябланица. При тестването на водача за употреба на алкохол дрегерът отчел 1.80 промила. Нарушителят е задържан за срок до 24 часа и срещу него е започнато досъдебно производство.
Полицейски екип от РУ-Правец е предприел проверка в с. Джурово на лек автомобил, управляван от жител на с. Житен. Дрегерът на отчел 1.77 промила алкохол на водача. Срещу него е започнато бързо производство за извършено престъпление по чл. 343Б, ал.1 от НК
Автопатрул от РУ-Сливница е спрял за проверка в Божурище лек автомобил, управляван от жител на с. Левка.
Водачът отказал да бъде изпробван с техническо средство за употреба на наркотици, повторил отказа си и пред медицинско лице. Нарушителят е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство за престъпление, съобщи ОДМВР- София.
Зареждане ...


12:25 / 14.08.2025
629







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.