Мъж от Търговище е хванат да шофира с 3,96 промила алкохол в кръвта, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
Управляваният от 38-годишния водач автомобил е бил спрян за проверка късно снощи на кръстовището за село Руец.
С техническо средство е установено, че шофьорът управлява колата след употреба на алкохол. Взета му е кръвна проба за химическо изследване.
Мъжът е задържан в Районното управление в Търговище. По случая е започнато бързо полицейско производство.
Зареждане ...


14:25 / 21.11.2021
479






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.