Автомобил, преминаващ границата ни без регистрационни табели, беше заснет от зрител на NOVA. Кадрите са направени на ГКПП "Кулата".
На видеото се вижда как колата безпрепятствено преминава границата.
Зареждане ...
Автомобил, преминаващ границата ни без регистрационни табели, беше заснет от зрител на NOVA. Кадрите са направени на ГКПП "Кулата".
На видеото се вижда как колата безпрепятствено преминава границата.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.