Временна организация на движението се въведе в София за заснемане на рекламен клип. Това съобщиха от пресцентъра на Столична община.
До 22.00 часа се забраняват престоят и паркирането, с изключение на автомобилите на снимачния екип и извън местата в режим на платено паркиране "служебен абонамент“ на ул. "Кузман Шапкарев“ между ул. "Ген. Гурко“ и ул. "Стефан Караджа“.
Зареждане ...


15:50 / 12.10.2021
634






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.