Временна организация на движението се въведе в София за заснемане на рекламен клип. Това съобщиха от пресцентъра на Столична община.

До 22.00 часа се забраняват престоят и паркирането, с изключение на автомобилите на снимачния екип и извън местата в режим на платено паркиране "служебен абонамент“ на ул. "Кузман Шапкарев“ между ул. "Ген. Гурко“ и ул. "Стефан Караджа“.