Пътят между Перник и София е изцяло затворен. Това съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура".
Временно движението между двата града е пренасочено през АМ "Струма" и Перник – Големо Бучино – София.
"Фокус" напомня, че до затварянето се стигна след челен сблъсък между две коли при караулката до Владая. По първоначална информация от полицията двама мъже от единия автомобил са се оплакали от болки в различни области на телата, а пътничка от другия автомобил е била в безсъзнание.
"Фокус" се опитва да се свърже със Спешна помощ за повече информация за пострадалите.
Зареждане ...


11:42 / 13.02.2025
870






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.