В 24 РИК - София жена е изяла разписката си, след като е гласувала машинно. Има данни за една спряла машина, но това не пречи на изборния процес.
В 23 РИК - преминава спокойно, има една спряла машина, но процесът върви, защото е в секция с две машини.
На няколко пъти са били дадени повече от една карта за гласуване след скандал от избиратели, че не могат да гласуват и за двата вота.
Зареждане ...


11:28 / 14.11.2021
464







Форс
на 14.11.2021 г.
Местя веднага в другия джоб.6052
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.