Жени обикалят улиците в София и продават рози по 20 лв. като твърдят, че е от името на фондация "Павел Андреев".
Това съобщи основателят на фондацията Павел Андреев пред NOVA.
Жените не са представители на фондацията, която събира дарения за лечението на болни деца, въпреки че цитират актуални случаи, разясни той. Пред хората жените твърдели, че приходите от розите се превеждат на фондацията.
Андреев обаче не е подавал сигнали в полицията.
Зареждане ...


07:30 / 13.01.2025
1373






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.