Много тежка катастрофа е станала на автомагистрала "Хемус" около 11 часа. Автомобил се е забил в мантинелата и се е разбил.
Инцидентът е станал около 10-тия километър на магистралата в посока София - Луковит. Автомобилът е със софийска регистрация.
Най-вероятно става въпрос за поднасяне и аквапланинг заради лошото време. На място има полиция, движението е затруднено, а метеорологичните условия - лоши.
Шофирайте внимателно!
Зареждане ...


12:07 / 02.04.2025
889






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.