Повече от 100 години членовете на британското кралско семейство спазват традицията да изпращат коледни картички, за да пожелаят всичко най-добро на поданиците си за коледните празници.
Когато си член на кралското семейство, не изпращаш картичка само на приятели, роднини и съседи, но и на цялата нация, разказва Vesti.bg.
А сега, благодарение на социалните мрежи и на целия свят.
Снимките, избрани за тези картички, обикновено са личен момент от живота на кралските особи: появата на нов член на семейството или промени в отношенията например.
От черно-бял портрет на Джордж V до откровени снимки на принц Уилям, херцогиня Катрин и трите им деца, коледните картички са уловили променящият се облик на британското кралско семейство през поколенията.
Зареждане ...


15:39 / 14.12.2021
946



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.