С невероятно красива рокля в изумрудено зелено се появи Алекс Богданска на ревю на световноизвестна марка за бельо на Седмицата на модата в Париж. За пореден път чаровната инфлуенсърка обра овациите на всички с добър моден вкус.
Но кой изработи този невероятен тоалет?
Роклята е мини дължина, която разкрива красивите дълги крака на Алекс, но и с дълъг шлейф за повече романтика. В горната част бюстието е атрактивно и шик. Придържа се от златен синджис с големи халки.
Тоалетът на Алекс, с който смая всички при появата си в Париж, е дело на бранд от Асеновград - Pembe Kenan.
Роклята е haute couture, в изключително красив цвят. Седмицата на модата в Париж се провежда от 25 септември до 3 октомври 2023 г., пише LadyZone.bg
Зареждане ...


18:29 / 30.09.2023
1015







Кръстоносец 1
на 02.10.2023 г.
Някой евтин публичен дом ли е превзела в Париж ?!
Фадромата
на 30.09.2023 г.
Защото не е купила от мен рокля дави тя какво е рокля ,а не тази ФУСТАААААА!
leone
на 30.09.2023 г.
Дали е обрала овациите , или на някои е обрала краставиците ,не се знае?!?
Kolin
на 30.09.2023 г.
Това рокля ли е?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.