Коли, окичени с коледни лампички, радваха столичани по време на празничните дни. За интересната инициатива стана ясно от пост във Фейсбук групата "Забелязано в София".
"Здравейте, с мои приятели решихме днес да продължим коледния дух от уикенда и да покараме из София окичени с лампички. Ако някой ни е видял, бихме се радвали да споделите снимки или видео, ако сте ни снимали", гласи постът с видео прикачено към него.
Публикацията предизвика положителен отзвук. Ето какво гласят коментарите:
"Създавате настроение! Супер сте!"
"Браво! Страхотни сте!"
Зареждане ...


13:02 / 28.12.2021
489



Анонимен
на 28.12.2021 г.
Само бегачки
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.