Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов пуснa кадър в страница си в социалната мрежа фейсбук, който навярно е познат на всички. Ето какво написа към него
Една голяма част от мен завинаги остава в МВР! Честит празник на всички приятели и колеги в българската полиция!
Зареждане ...


11:57 / 08.11.2021
1059






локомотив пд
на 08.11.2021 г.
Сам си призна че си милиционер.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.