Цветелина Грахич написа гневен пост в социалната мрежа, който потвърждава една от версиите за смъртта на колегата й Денис Теофиков.
Публикуваме поста й без редакторска намеса:
"Всеки втори иска да е продуцент.. Продуцент в БГ..освен да (лапа парички)и да ‘твори’някви песнички (едномесечни хитчета) друго не може.. Толкова е важно да попаднеш в правилните ръце ,особено в такава крехка възраст..
Толкова са важни първите стъпки.. Нито едно продуцентче не разбра че освен ‘тва’трябва да бъде..баща ,майка,приятел ,брат,сестра,психолог......
Ех..жалко за изпълнителите които не са достатъчно силни и смели да прекратяват всичко на секундата.. Животът не свършва след тва...", пише Грахич.
Зареждане ...


15:26 / 26.10.2021
769







billy lourd
на 26.10.2021 г.
Како Цветелина, както е казал народа сухо дупе риба не яде! Който го е страх от мечки не ходи в гората!!! Като искате само вие да лапате се самопродуцирайте!!!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.