"Нямам думи за тоалета на Дара. Очаквах Галена да е облечена така, че да й се виждат гърдите. А то Дара е облечена така".
"Смятам, че Дара е крайно неподходящо облечена".
"Дара с този тоалет - отврат! Тези ролки са за жени с бюст!"
"Галя, абе жена, социално слаба ли си, та да се облечеш като нормална жена? За другата няма какво да коментирам - тя първо дикцията и говора да си оправи, тогава да ми дава оценки за музика".
Това са само част от възмутените коментари в социалната мрежа Facebook по повод облеклото на Дара снощи в "Гласът на България".
Как ще го оцените вие - повече в прикаченото видео!
Зареждане ...


08:00 / 24.10.2022
725



baionzi
на 23.10.2022 г.
тая дъни линийки за закуска
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.