Брониран инкасов камион изтърва огромно количество пари насред магистрала в околностите на градчето Карлсбед в Калифорния. Заради инцидента голяма част от шофьорите напуснаха колите си и се втурнаха да грабят доларовите банкноти, като всеки взимаше колкото може.
Властите обаче предупредиха, че всеки, който е взел някаква сума, има на разположение 48 часа, за да я върне, или в противен случай ще се сблъска със закона, информира NBC.
Брониран инкасов камион изтърва огромно количество пари насред магистрала в околностите на градчето Карлсбед в Калифорния. Заради инцидента голяма част от шофьорите напуснаха колите си и се втурнаха да грабят доларовите банкноти, като всеки взимаше колкото може.
Властите обаче предупредиха, че всеки, който е взел някаква сума, има на разположение 48 часа, за да я върне, или в противен случай ще се сблъска със закона, информира NBC.
Някои от "обирджиите" вече са върнали взетото, за което от властите посочиха, че са постъпили правилно, и очакват и други да последват примера им.
Зареждане ...


09:43 / 22.11.2021
404



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.