Гери Дончева, която роди в края на юли, държи на естественото хранене на детето си с кърма.
Вече повече от два месеца дъщеричката на бившата манекенка се храни с млякото на майка си, която не се притеснява да споделя това със своите последователи в социалните мрежи.
За разлика от други популярни майки, Гери не бърза да отбие бебето, за да може спокойно да ходи по фотосесии и тв участия, докато някой друг го храни с адаптирано мляко. Тя се старае да поддържа кърмата си, като редовно я изпомпва със специална помпичка. Младата майка се шегува с това.
Процесът на изпомпване тя нарича "Кравичката в действие", пише "Хотарена". Вечерният ритуал след храненето, по думите на Дончева, продължава с "чипа-рипа", което вероятно означава къпане.
Зареждане ...


21:31 / 03.10.2022
624



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.