Поп дивата Гери-Никол е решила да емигрира. Красавицата се мести в Доминикана, за да започне нови музикални проекти там, пише "България днес".
"Наскоро се върнах от Доминикана. Бях там на почивка и въобще не ми се прибираше. По време на престоя ми се запознах с хора от музикалния бизнес, които живеят там. Връщам се след месец, за да започна работа с тях", споделя изпълнителката на "Кутия, пълна с тайни".
Зареждане ...


12:52 / 15.03.2023
887



Анонимен
на 15.03.2023 г.
да си остане там
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.