Инфлуенсърката Александра Богданска е с поставена скоба на колата. За това се похвали самата тя със снимка в Инстаграм.
За съжаление това май ѝ се случва често, за което самата тя признава.
Не съм аз, ако не ми сложат скоба поне веднъж седмично", написа Алекс. Преди време граждани бяха снимали, че е паркирала тузарската си кола на пешеходна пътека, с което си спечели лошите коментари.
Зареждане ...


13:21 / 14.10.2022
608



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.