Певицата Глория публикува снимка със симпатичен мъж в личния си профил в социалната мрежа Instagram. На фотографията тя получава огромен букет от червени рози. Снимката се радва на голям интерес - 6 450 лайка и над 70 коментара.
Един от първите, които направиха коментар бе Азис, който написа: "Каква красива двойка сте!".
Глория пък му отговори с емотикон - лице, изпращащо целувка.
Зареждане ...


17:28 / 11.11.2022
564



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.