От Фейсбук профила на посолството на САЩ у нас:
Откакто дойде в невероятната България, посланик Мустафа има чудесни кулинарни преживявания. Попитахме я кое е любимото й ястие до момента. Тя каза: "Харесвам българското кисело мляко, но повече от всичко се влюбих в баницата!“ Не е изненада, че TasteAtlas, която е световна енциклопедия на вкусовете, класира баницата като печиво номер 1 в света. Със сигурност и ние му даваме най-висока оценка!
Зареждане ...


10:55 / 29.01.2022
644



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.