Иван и Андрей нажежиха социалните мрежи с безхаберното си поведение. От летището в Мюнхен двамата продуценти се включиха на живо в "Рубриката на Мирон", която осветява останалото зад кадър на "Фермата".
Почти през цялото време на стрийма Иван си бъркаше в устата и се наложи Андрей да попита: "Нали не е тъпо, че Иван си човърка зъба?".
С този въпрос обаче той само наля масло в огъня. Разярените зрители веднага започнаха да ги засипват с обвинения, че не само възпитанието, но и дикцията на шоумените също не е на висота, пише "България днес".
Зареждане ...


20:56 / 13.10.2022
521



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.